Producenci programu Bez barier nagrodzeni

Bartłomiej Skrzyński i Jarosław Perduta, producentci, autorzy i prowadzący program „Bez barier” zostali nagrodzeni za swoją działalność brązowym medalem w konkursie Lodołamacze 2010. Jest on organizowany przez Polską Organizację Pracodawców Osób Niepełnosprawnych. Program integracyjny „Bez barier” jest emitowany na antenie TVP Wrocław.

 


Program społeczny „Bez barier, jest emitowany od października 2009 roku na antenie TVP Wrocław. Produkuje, realizuje i prowadzi go dwóch przyjaciół, którzy w tym celu założyli spółkę JB Media Plus. Dotychczasowe odcinki integracyjnego magazynu można obejrzeć na www.bezbarier.tv. Gośćmi magazyny byli m.in. Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz, Stanisław Sojka i wicemistrz olimpijski Paweł Rańda. W programie można zobaczyć też życie w-skersów, którzy – choć to nie takie proste – świetnie sobie w życiu radzą.

Produkcja programu, reklam społecznych, a także dawanie innym pracy przez JB Media Plus, co praktycznie zawsze wiąże się też z tzw. „pracą dla idei” założycieli spółki, zostało dostrzeżone przez Polską Organizację Pracodawców Osób Niepełnosprawnych. Bartłomiej Skrzyński i Jarosław Perduta otrzymali brązowy medal w konkursie Lodołamacze 2010, w kategorii „Przedsiębiorca – osoba niepełnosprawna”.

 (RED)

 

fot. Zbigniew Skrzyński – www.skrzynski.info.pl

Na zdjęciu red. Bartłomiej Skrzyński i Jarosław Perudta z pamiątkowym dyplomem i brązowym medalem w konkursie Lodołamacze 2010