Druga edycja programu BEZ BARIER

Od lutego, w każdą środę o godzinie 17:00 - na antenie TVP Wrocław można oglądać program BEZ BARIER. Cykliczna audycja Bartka SKRZYNI Skrzyńskiego i Jarka Perduty poświęcona jest integracji. Magazyn ma przełamywać negatywne stereotypy o osobach niepełnosprawnych.

Pierwsza edycja cyklu była emitowana w Telewizji Polskiej Wrocław od października 2009 do stycznia 2010. Program poprowadzi poruszający się na wózku wrocławski dziennikarz, aktywista, autor programów telewizyjnych - m.in. W-skersów i kampanii społecznych - Bartłomiej „Skrzynia” Skrzyński i Jarosław Perduta, który od lat wspiera działania organizacji pozarządowych, realizując także kampanie społeczne. Dwójka prowadzących to także producenci, autorzy i realizatorzy „Bez barier”. Montażystą i operatorem wiodącym jest Marcin Czajka.

„Bez barier” powstaje przy współpracy z organizacjami pozarządowymi działającymi na rzecz integracji i wspierania działalności osób niepełnosprawnych: Wrocławskim Sejmikiem Osób Niepełnosprawnych i Dolnośląskim Forum Intergacyjnym.

Emisja programu „Bez barier” w każdą środę o godzinie 17:00 na antenie TVP Wrocław. Powtórki i dotychczasowe odcinki można oglądać na stronie internetowej magazynu www.bezbarier.tv.


red. www.skrzynski.info.pl

fotosy: Marcin Czajka

Na zdjęciu autorzy i prowadzący program Bartek „Skrzynia” Skrzyński i Jarek Perduta

Na zdjęciu autor programu Bartek „Skrzynia” Skrzyński w rozmowie z Januszem Radkiem

Na zdjęciu autor programu Jarek Perduta w rozmowie z Nichollasem Nieperzeckim